Kariera

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Agent / Doradca Klienta

Osób z doświadczeniem zawodowym, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery, pełnych entuzjazmu i pasji, ambitnych i zaangażowanych w powierzone im zadania.

Dla osób z doświadczeniem indywidualne i elastyczne warunki pracy!!!

Obowiązki

zawieranie umów ubezpieczeniowych

profesjonalna obsługa klientów w zakresie ubezpieczeń

pozyskiwanie ofert ubezpieczenia,

kompletowanie dokumentów zawartych umów

monitorowanie wznowień umów ubezpieczeniowych

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży lub handlu, mile widziane doświadczenie na stanowisku Agenta – Doradcy ds. Ubezpieczeń

Wykształcenie min. średnie

Bardzo dobra organizacja
pracy, samodzielność.

Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.

Uczciwość, samodzielność, pracowitość, wysoka kultura osobista.

Obsługa komputera i programów,

Nieustanna gotowość do rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Oferujemy

jedne z najlepszych warunków wynagrodzenia w branży,

niezbędne narzędzia pracy, dostęp do specjalistycznych programów,

pełne wsparcie marketingowe i merytoryczne,

profesjonalny i cykliczny system szkoleń przygotowany przez specjalistów z branży,

różne formy podjęcia współpracy w zależności od doświadczenia zawodowego,

możliwość pracy poza biurem

możliwość współpracy i rozwoju w segmentach powiązanych z rynkiem ubezpieczeń.

Zainteresowanych kandydatów, spełniających powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie aplikacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie przez EKSPERT Ubezpieczenia i Nieruchomości. Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ

    W dokumencie Curriculum Vitae prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn. Zm.